OFERTA dla osób indywidualnych

Wasz związek przechodzi kryzys? Lub po prostu stoicie w miejscu z Waszymi planami, marzeniami? Żyjecie w rodzinie patchworkowej i codzienna rzeczywistość jest ciągłym wyzwaniem?

Podczas coachingu par możecie spojrzeć na sytuację z innej perspektywy, przejrzeć Wasze oczekiwania i oczyścić komunikację.

Pracujemy z różnymi parami - rodzinami patchworkowymi (zrekonstruowanymi), jednopłciowymi, w kryzysie okołorozwodowym.

Coaching par / związków

Chcesz popracować nad samorozwojem w konkretnym obszarze? Może jesteś zbył mało zorganizowany? Albo za bardzo perfekcyjny? Masz dość jakiegoś obszaru w Twoim życiu i chcesz w nim zmiany? Zapraszam na sesję.

Coaching indywidualny

Stoisz przed wyzwaniem sporządzenia planu wychowawczego dla Waszego dziecka? Nie potrafisz się porozumieć z Drugim Rodzicem Dziecka? Mediacje to przestrzeń na skupienie się na wyprawcowaniu wspólnego stanowiska wobec Waszego Dziecka przy czujnym okiem mediatora.

Mediacje sądowe / pozasądowe

Oferta rozwojowa dla osób indywidualnych może dotyczyć:

Doradztwo zawodowe

Każdy z nas stał przed wyborem zawodu lub/i zmianą pracy. Na spotkaniu z zakresu doradztwa zawodowego pomogę Ci stworzyć nowoczesne CV, razem przejrzymy oferty pracy oraz przygotuję Cię do spotkania rekrutacyjnego.

Poradnictwo seksuologiczne dla Rodziców Nastolatków

Jesteś Rodzicem Nastolatka, który z trudnością przechodzi przez okres dojrzewania? Tobie jako Rodzicowi trudno zaakceptować inność Twojego Dziecka? Martwisz się, czy zachowanie Twojego dziecka to "jeszcze norma"? Zapraszam na spotkanie.

Cennik usług dla osób indywidualnych

 

Usługi Spotkanie w gabinecie spotkanie on-line (skype)
Coaching par / związków 200  x
Coaching indywidualny 150 120
Mediacje pozasądowe 150 120
Doradztwo zawodowe 120 90
Poradnictwo seksuologiczne 150 120

 

Podane ceny zawierają 23% VAT

Możliwa płatność kartą na spotkaniu

Przy wykupieniu kilku spotkań z góry, tzw.: "pakiet" - rabaty do ustalenia indywidualnie.

Przyjmujemy płatności kartą

Trenerzy, Coachowie, Doradcy zawodowi, Mediatorzy współpracujący z Firmą są wykształconymi w swoich specjalizacjach ekspertami. Posiadamy dokumenty poświadczające zarówno wykształcenie jak i referencje ze zrealizowanych działań. Dostępne na żądanie.

Wykształceni współpracownicy

KAŻDY zasługuje na szacunek. Firma jest przyjazna każdemu, kto szanuje drugą osobę. Działamy bez uprzedzeń. Kochamy zwierzęta, jesteśmy literką "A" w akronimie LGBTQIA, nie jest nam obce działanie "pro bono", wspieramy jak możemy. Zasada jest jedna - szacunek.

BEZ UPRZEDZEŃ

Dotyczy naszej pracy:

 

 

E-mail: ann.mich@vp.pl

 

Tel: +48 508 083 058

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Psyche&Soma&Polis Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Michalska

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave